CassyFU & Fellaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CassyFU & Fellaz

vše co stojí za to nezmeškat!
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Filmové novinky

Goto down 
+3
Allen
Mara
Cypress Bill
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next

Jaký filmový žánr máte nejraději?
Horory a thrillery
Filmové novinky Vote_lcap10%Filmové novinky Vote_rcap
 10% [ 4 ]
Sci-fi
Filmové novinky Vote_lcap15%Filmové novinky Vote_rcap
 15% [ 6 ]
Akční
Filmové novinky Vote_lcap13%Filmové novinky Vote_rcap
 13% [ 5 ]
Komedie
Filmové novinky Vote_lcap15%Filmové novinky Vote_rcap
 15% [ 6 ]
Parodie
Filmové novinky Vote_lcap8%Filmové novinky Vote_rcap
 8% [ 3 ]
Dobrodružné
Filmové novinky Vote_lcap8%Filmové novinky Vote_rcap
 8% [ 3 ]
Historické
Filmové novinky Vote_lcap8%Filmové novinky Vote_rcap
 8% [ 3 ]
Romantické
Filmové novinky Vote_lcap3%Filmové novinky Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Pohádky
Filmové novinky Vote_lcap5%Filmové novinky Vote_rcap
 5% [ 2 ]
Anime
Filmové novinky Vote_lcap15%Filmové novinky Vote_rcap
 15% [ 6 ]
Celkem hlasů : 39
 

AutorZpráva
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeSun Apr 01, 2007 11:21 pm

Tak, to tu ještě nebylo! Smile Jaký byl poslední dobrý NOVÝ film který jste viděli? Které typy filmů prefurejete? Jakého máte oblíbeného režiséra, herce, herečku? Let´s talk!

___________________

Prosím, když budete doporučovat filmy, doporučujte pouze novinky, kdybychom měli zmiňovat i staré filmy, do pár dnů by se tahle diskuze stala skládkou nepřeberného množství filmů!!!


Naposledy upravil dne Thu Apr 05, 2007 12:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: 300   Filmové novinky Icon_minitimeTue Apr 03, 2007 12:34 pm

No, tak abych to nějak začal-viděl někdo z vás 300? A co si o tomto filmu myslíte? Já si osobně myslím, že to je film velmi podobný Tróji-nestojí za ty love jít na něho do kina. A ani na hardisku bych si ho nenechal-zbytečně zabrané místo...
Je to sice velkolepě pojatý film, ale jeho základní myšlenkou zřejmě nebylo nic jiného, aby vydělal prachy-jako ostatně většina Hollywoodských filmů Laughing
Návrat nahoru Goto down
Mara
Freedom writer
Mara


Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 03. 04. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeThu Apr 05, 2007 10:49 am

Pro ty kdo maji radi anime doporucuju vsechny filmy od Hayao Miyazaki, zatim jsem videla Mononoke-Hime, Spirited Away, Kiki´s delivery service, Nausicaa of The Valley of The Wind a vsechny staly zato..
Jde videt, ze je to ten samy autor, namety jsou podobne, celkove je si to hodne podobne, ale ja se do toho zamilovala, postupne vsechny stahuju, takze kdo by mel o nejaky filmik zajem staci se jen zapsat do poradniku :p
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re:anime   Filmové novinky Icon_minitimeThu Apr 05, 2007 12:34 pm

Já bych o filmy určitě zájem měl. Některé jsem viděl, ale bohužel ani jeden doma nemám :-(

Jinak kdyby jsi doporučila nějaké anime novinky, bylo by to super, protože jak jsem psal na začátku, tuhle diskuzi bych rád směřoval směrem o nových filmech (protože těch starých je strašně moc Smile )
Návrat nahoru Goto down
Allen
Freedom writer
Allen


Poeet p?íspivku : 21
Age : 37
Localisation : Česká republika
Registration date : 23. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeThu Apr 05, 2007 3:10 pm

Cypress Bill napsal:
No, tak abych to nějak začal-viděl někdo z vás 300? A co si o tomto filmu myslíte? Já si osobně myslím, že to je film velmi podobný Tróji-nestojí za ty love jít na něho do kina. A ani na hardisku bych si ho nenechal-zbytečně zabrané místo...
Je to sice velkolepě pojatý film, ale jeho základní myšlenkou zřejmě nebylo nic jiného, aby vydělal prachy-jako ostatně většina Hollywoodských filmů Laughing

No jen jestli si ho už viděl Very Happy Srovnávat 300 s Trójou je hodně odvážné, už jen proto, že Trója byla pojatá jako "historický" velkofilm, zatímco 300 se nijak nesnaží skrývat, že jako předobraz ji posloužil výborný comics, jehož tvůrce, jen tak mimochodem, vytvořil taky comics Sin City. Sin City ti taky připadalo jako dojná kráva? Mě rozhodně ne, byla to skvělá adaptace a téměř dokonale přenesená comicsová atmosféra na plátna kin. Stejně jako 300. Zkus se na ten film podívat ještě jednou a pomysli co by ti asi provedla falanga nasraných Sparťanů kdybys je ještě někdy kritizoval Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.dream-life.cz/
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: 300   Filmové novinky Icon_minitimeThu Apr 05, 2007 3:32 pm

Film 300 je rozhodně lepší než Trója ve všech ohledech, v tom s Tebou souhlasím-už proto, že tan nenasrali nějaké trapné love story (i když postelovou scénu si odpustit nemohli). Na filmu 300 se mi ale nelíbila jeho poněkud přehnaná nadsazenost a až příliš velká heroičnost sparťanů (jak řekli ve filmu, prakticky to byli všichni Herkulové). Ale je pravda, že tento film by se bez toho neobešel...

Ale i tak, když srovnám 300 a Sin city, je jasné, který film je lepší...


P.S.: Svůj první názor na 300 jsem psal ještě před tím, než jsem ho viděl. Vycházel jsem ale z přečtených recenzí a dojmů lidí, kteří ho již viděli...
Návrat nahoru Goto down
Allen
Freedom writer
Allen


Poeet p?íspivku : 21
Age : 37
Localisation : Česká republika
Registration date : 23. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeThu Apr 05, 2007 7:33 pm

Cypress Bill napsal:
Film 300 je rozhodně lepší než Trója ve všech ohledech, v tom s Tebou souhlasím-už proto, že tan nenasrali nějaké trapné love story (i když postelovou scénu si odpustit nemohli). Na filmu 300 se mi ale nelíbila jeho poněkud přehnaná nadsazenost a až příliš velká heroičnost sparťanů (jak řekli ve filmu, prakticky to byli všichni Herkulové). Ale je pravda, že tento film by se bez toho neobešel...

Ale i tak, když srovnám 300 a Sin city, je jasné, který film je lepší...


P.S.: Svůj první názor na 300 jsem psal ještě před tím, než jsem ho viděl. Vycházel jsem ale z přečtených recenzí a dojmů lidí, kteří ho již viděli...

Myslel jsem si to Wink IMHO Pořád tvrdím, že 300 je comicsový film, a nemůžeš mu vyčítat nadsazenost Very Happy To je jako kdybys tvrdil, že SuperMan je moc super a jak se od něj můžou odrážet kulky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.dream-life.cz/
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeFri Apr 06, 2007 3:02 am

citace :
Myslel jsem si to Wink IMHO Pořád tvrdím, že 300 je comicsový film, a nemůžeš mu vyčítat nadsazenost Very Happy To je jako kdybys tvrdil, že SuperMan je moc super a jak se od něj můžou odrážet kulky Very Happy

To je můj vcelku velký problém, že o filmech většinou až příliš přemýšlím a samozřejmě tam nacházím nepřesnosti a to mi pak kazí požitek... No, holt nejsem na líbivou a jednoduchou americkou komerční filmovou tvorbu Cool
Návrat nahoru Goto down
Denebola
Freedom writer
Denebola


Poeet p?íspivku : 30
Age : 33
Localisation : Galaxie
Registration date : 23. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeSat Apr 07, 2007 12:37 am

Podle mého názoru má 300 stejně jako Trója pro mě dost podstatné nedostatky - historické, popř. mytologické nepřesnosti. Musím ale uznat Exclamation , že v 300 jich bylo mnohem, mnohem míň, ale odpustit to nemohu. A přece: Perská jízda na nadměrně velkém nosorožci je opravdu přehnaná, ale pořád je to jemnější kafe než to, že Bríseovnu postavili jako sestru Parida a milenku Achillea. No
Návrat nahoru Goto down
Allen
Freedom writer
Allen


Poeet p?íspivku : 21
Age : 37
Localisation : Česká republika
Registration date : 23. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeSat Apr 07, 2007 6:34 pm

Denebola napsal:
Podle mého názoru má 300 stejně jako Trója pro mě dost podstatné nedostatky - historické, popř. mytologické nepřesnosti. Musím ale uznat Exclamation , že v 300 jich bylo mnohem, mnohem míň, ale odpustit to nemohu. A přece: Perská jízda na nadměrně velkém nosorožci je opravdu přehnaná, ale pořád je to jemnější kafe než to, že Bríseovnu postavili jako sestru Parida a milenku Achillea. No

No ale já si pořád myslím, že ten film nikde nebyl prezentován jako historický ba naopak sami tvůrci jsou hrdí na to, jak dobře se jim povedlo převést původní comcis na plátno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.dream-life.cz/
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeSun Apr 08, 2007 5:20 pm

U filmu 300 je důležité, JAK se na to díváš-jestli jako na historický, nebo jako na komiksovou adaptaci. A toto je problém u většiny filmů-úhel pohledu (kritiky)...
Návrat nahoru Goto down
Allen
Freedom writer
Allen


Poeet p?íspivku : 21
Age : 37
Localisation : Česká republika
Registration date : 23. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeMon Apr 09, 2007 5:57 pm

Cypress Bill napsal:
U filmu 300 je důležité, JAK se na to díváš-jestli jako na historický, nebo jako na komiksovou adaptaci. A toto je problém u většiny filmů-úhel pohledu (kritiky)...

V tom s tebou samozřejmě souhlasím. Ale to co jsem chtěl říct je právě to, že zrovna na tenhle konkrétní film se nemůžeš dívat jako na historický a očekávat, že se ti bude líbit. To jsem ti mohl říct ještě předtím než si na to šel do kina a ušetřit ti peníze Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.dream-life.cz/
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Been´s Holiday   Filmové novinky Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 12:22 pm

Tak jsem včera viděl Been´s Holiday lol!

Mám z toho filmu takový dojem, že to už prostě není ten Bean, jaký býval dřív... Ze začátku dělal kotel volovin jako obvykle cheers a bylo to super, ale ke konci filmu už byl "skoro" normální (na Beana) a ještě tam narvali vcelku divný happyend pale ... No, nevím... Sice to není Bean jak ho znám, ale asi si ten film zařadím do kategorie "možná se na něho podívám někdy ještě jednou" (což je už vcelku úspěch Wink )

Kdyby měl někdo zájem, film bez problémů vypálím nebo jakkoliv jinak poskytnu... Teda ne! To je ilegální!!! Rád si udělám zálohu, kterou vám půjčím lol!
Návrat nahoru Goto down
benettnash
Freedom writer
benettnash


Poeet p?íspivku : 22
Age : 38
Localisation : všude dobře, doma nejlíp
Registration date : 03. 05. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Strahov Movie News vol. 1   Filmové novinky Icon_minitimeFri May 04, 2007 12:43 am

Panův labyrint


Tento film bych charakterizoval jako fantasy pro dospělé. I když na csfd (http://www.csfd.cz/film/221638-pans-labyrinth-laberinto-del-fauno-el/) má hodnocení "jen" 84%, sám bych mu dal víc. O jeho kvalitách svědčí 3 Oscary (2007) za kameru, výpravu a masky + další 3 nominace za cizojazyčný film, hudbu a scénář. Také byl nominován na Zlatou palmu.
A o čem že to vlastně je?
Celý film těží z brutálního kontrastu mezi krutou realitou Španělska za vlády generála Franca a vysněného pohádkového světa malé dívky, do kterého utíká, protože není schopna hrůzy okolního světa pochopit. První dějová linie se týká bojů s partizány a komplikovaného těhotenství její matky (nevlastním otcem dívky je nacistický kapitán, očekávaný chlapec je jeho jediný syn). Druhou, pohádkovou linií příběhu je návrat dívky do podzemního království, kde má být princeznou a chce vzít svého brášku (až se narodí) s sebou. Styčným bodem obou linií je pouze dívka, takže do konce filmu se nedozvíme, jestli se jednalo pouze o fantazii malého dítěte nebo fantasy. (V tomhle ohledu scénář pracuje s příběhem podobně jako v Total Recall.)
Film má tíživou atmosféru a smutný konec - úvodní scéna prozradí, že hlavní hrdinka zemře, ale konec filmu odhalí, že ve svém vysněném světě dojde vykoupení. Jak se již z Oscarů a nominací dá vytušit, hudba, kamera i výprava jsou excelentní, takže film nelze jinak než vřele doporučit.
Filmové novinky Fauno_cartel


Naposledy upravil dne Sat May 05, 2007 3:45 am, celkově upraveno 7 krát
Návrat nahoru Goto down
benettnash
Freedom writer
benettnash


Poeet p?íspivku : 22
Age : 38
Localisation : všude dobře, doma nejlíp
Registration date : 03. 05. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Strahov Movie News vol. 2   Filmové novinky Icon_minitimeFri May 04, 2007 3:20 am

Fontána


Tak tento snimek jsem dokoukal pred hodinou a jsem jeste naplnen intenzivnimi dojmy.
Film fontana je filozoficko-scifi-fantasy-dramatická vizualni basen na tema vecny zivot, vecna laska a sebeobetovani. Silene, ze? Very Happy Vizualne je to fakt "spectacular", kdo videl Baraku, pochopí. Film probíhá paralelně ve třech "časech" - fanstasy z dob Španělksé inkvizice, současnost z prostředí výzkumného ústavu a velmi, velmi duchovně založené budoucnosti. V každé jde o hledání bájného stromu života, a i když jsou příběhy různé, vždy je spojujícím prvkem romantická láska dvou hlavních postav. Navzdory tomu, že se "tváří složitě" je film dobře srozumitelný. Sečteno a podtrženo - originální vizuální podívaná s prvky fantasy a scifi a hlavne je opravdu romanticka takze doporucuju nejvic na vypal s přítelkyní/přítelem ;-) Btw. Je to od stejneho cloveka co delal Requiem za sen či (na Strahove legendarni) Pí. Chcete-li vědět více (nejen) o tomto filmu doporučuji skvělý web csfd - http://www.csfd.cz/film/116226-fountain-the/?text=49869.
Filmové novinky The_Fountain%20-%20Poster
Návrat nahoru Goto down
Denebola
Freedom writer
Denebola


Poeet p?íspivku : 30
Age : 33
Localisation : Galaxie
Registration date : 23. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeFri May 11, 2007 10:20 pm

Není to tak dávno, co jsem shlédla zajímavý film, přesněji filmový dokument s ekologickou tématikou s názvem Al Gore: Nepříjemná pravda.

Film je vlastně zdokumentovaná přednáška bývalého kandidáta na prezidenta Spojených států Al Gora. Jeho přednášku o ekologii poslouchá velké množství lidí. On sám udává zajímavá fakta a podává je poutavým a naučným způsobem. Navíc působí dojmem, že všemu, co vykládá, on sám věří. Navíc apeluje na svou zemi a varuje před možnými ošklivými následky.
Přednáška je prokládána občasnými Goreovými vlastními vzpomínkami ze života, které se odkloňují od tématu, např. Gorův politický boj s Georgem Bushem, který prohrál.

Celkově bych tomuto filmu dala vysoké ocenění, už jen proto, že ne všichni američani kašlou na životní prostředí a že aspoň nějaký politik působí rozumně.
Pozn.: Vidíte, kdyby ti idioti nezvolili Bushe, možná bychom dnes byli na tom s ekologií o poznání lépe. Rolling Eyes

Pro zájemce: Film mám doma a můžu ho někomu půjčit nebo vypálit.

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeSat May 12, 2007 10:51 am

No neřekl bych, že je problém jen s Amerikou... Třeba zrovna náš pan prezident v tomto ohledu taky není z nejbystřejších >_<
Jinak bych měl teda zájem o půjčení. Vypálit si to pak můžu případně sám. Už nějakou chvíli jsem ten film chtěl vidět.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
benettnash
Freedom writer
benettnash


Poeet p?íspivku : 22
Age : 38
Localisation : všude dobře, doma nejlíp
Registration date : 03. 05. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Strahov Movie News vol. 3   Filmové novinky Icon_minitimeWed May 30, 2007 12:39 pm

Pirates of the Caribbean: At World's End


Shlédli jsme s Capulou Piráti z Karibiku 3 a mě je líto toho času. Ne že by to bylo až tak špatné, ale bylo hrozně roztáhané, překombinované a ještě horší než dvojka. Udělané je to velkolepě, i když spousta záběrů je zfušovaných, o chybách nemluvě.
Od jednicky (Prokletí Perly) došlo ke změně konceptu filmu - už to není dobrodružný film s pár forkama, ale komedie s akcními prvky. Jinak docela "těžká komerce pro každého", dokonce vykradli ICE AGE s napadem maleho chlupateho zviratka co dela gagy (v tomto pripade mala opicka). Narážka na Morriconeho se mi líbila, i když celá scéna působila docela trapně. Vůbec světlých míst bylo poskrovnu a vesměs jsem se nudil. Asi jsme si misto toho meli pustit neco s Budem Spencerem a Terencem Hillem Laughing
a co rika ceska filmova databaze? http://www.csfd.cz/film/221904-pirati-z-karibiku-na-konci-sveta-pirates-of-the-caribbean-at-worlds-end/?text=52036#

Filmové novinky Pirates_of_the_Caribbean_At_Worlds_End%20-%20Poster
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pirates of Caribbean: At World´s End   Filmové novinky Icon_minitimeWed May 30, 2007 6:29 pm

Shlédli jsme tento film s Šišou, Jojem, Jane, Syky, Pegou, Cassym, a dalšími v kině, a nemyslím, že by někdo z nich litoval toho času. Ale nemám Ti to za zlé. Na prožitku tohoto filmu se velmi podepíše, zda-li se na něho dívá člověk v teplákách na počítači, nebo s bandou přátel v pirátských kostýmech v kině po dopoledním opitím během shlédnutí prvních dvou dílů a samozřejmě dalšího popíjení rumu v kině. Tohle pro nás udělalo z tohoto filmu něco trošičku jiného, než jsi viděl Ty.

Máš pravdu, film byl místy poněkud rozvláčnější než by musel, ale moc mi to nevadilo. Tento film jsem si především díky prostředí velmi užil a rozhodně nelituji peněz za něho, což se mi stalo u Tróji nebo Geiši.

Ani omylem to není výborný film, má spoustu much, ale myslím, že na hollywoodskou produkci patří k těm lepším a všem bych ho doporučil-ovšem s podmínkou, že zážitek tohoto filmu umocní shlédnutí všech tří dílů po sobě, s alkoholem, přáteli, dobrou náladou a bez předsudků-něco jako koncert Dana Nekonečného Wink
Návrat nahoru Goto down
benettnash
Freedom writer
benettnash


Poeet p?íspivku : 22
Age : 38
Localisation : všude dobře, doma nejlíp
Registration date : 03. 05. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeThu Jun 07, 2007 3:07 am

souhlasím, ale obstojí ten film sám o sobě?
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeThu Jun 07, 2007 3:00 pm

Film piráti z karibiku je jako jídlo v restauraci. Řízek nemusí být extra, když máš k tomu výbornou oblohu, kvalitní pití, příjemnou společnost a pohodlné místo. Tohleto Ti z obyčejného řízku udělá vynikající večeři. Proto se podle mě nedá soudit jenom film. Mělo by se také přihlédnout k tomu, co se nabízí okolo.
Fontána je výborný film, ale nemůžeš se k němu převléct do kostýmů (jakých???), pít rum atd...
Takže ano, film sám o sobě patří k průměrným, ale nedá se to tak soudit, protože nabízí výborné prostředí k tomu si ho užít tak, jak jsem psal.
Návrat nahoru Goto down
CassyFU
Admin
CassyFU


Poeet p?íspivku : 95
Age : 38
Localisation : Houston, Texas
Registration date : 13. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: my opinion   Filmové novinky Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 3:21 am

Ne že by se mi chtělo vstupovat do vášnivé filmové diskuze mezi bratříčkama, ale myslím že můj názor jako člověka celou tou pirátskou mánií naprosto nezasaženého může být ku prospěchu debaty... Rozhodnutí jít s bandou na film bylo naprosto spontánní, takže jsem narozdíl od zbytku nesledoval ten den dva předcházející díly a druhý jsem dokonce nikdy neviděl, takže o nějakém dávání smyslu příběhu trilogie u mě nebyla řeč (i přesto že lidi okolo snažili mi to vysvětlit Very Happy) a navíc jsem k filmu od začátku přistupoval se značnýmy antipatiemy, ale nic z toho nemohlo zabránit tomu abych se v kině skvěle bavil a předčilo to veškerá má očekávání. Je samozřejmě pravda že jsem v podstatě entuziastický člověk snadno se zapalující pro věc, že to všechno ostatní kolem (kostýmy, společnost, povzbuzovače mysli... drunken) bylo naprosto dokonalé (skutečně málo mých návštěv kina ever mohlo s toutu soupeřit), ale nechápu co jste od té pohádky vlastně čekali - mě mockrát pobavila, některýmy zvraty dokonce i překvapila a jednoznačně vizuálně zaujala (scény když je sparrow v té zemi mrtvých či co to bylo a vtípkuje tam se svýmy přeludy a nakonec odjede na těch krabech se mi dokonce celkem vryla do paměti a to se často, jak všichni víte, nestává bom ). Uuuuf to byla aspoň věta confused affraid Určitě jsem k tomu filmu od začátku přistupoval jinak než vy ale nakonec mě paradoxně přiměl změnit názor na celou sérii. A cizí lidi na mě pokřikovali "Jack Sparrow" to se samo taky počítá king Jinak Honzo myslím že myšlenka používat nějaké roztomilé zviřátko určitě nepochází z IceAge ale je to filmařský trik už několik desítek let, takže bych v tomto ohledu určitě neviděl plagiátorství. No a když se zadaří budou v sekci Photoz brzo fotečky z naší návštěvy aby mohli všichni kteří zmeškali vidět jak styloví piráti a půvábné pirátky jsme byli. Jo a ještě jsem si vzpomněl že mě hodně příjemně překvapil klasik Chow Yun-Fat a nepříjemně že Sparrow má v půlce filmu gesta a držení těla jako nefalšovaný homosexuál Embarassed

ADD: fotky jsou v sekci photoz - pro lenochy : https://cassyfu.forumczech.com/All-Stuff-c1/Photoz-f2/2007-05-26-Jidlo-misto-zbrani-Pirati-t31.htm sunny sunny sunny
Návrat nahoru Goto down
https://cassyfu.forumczech.com
benettnash
Freedom writer
benettnash


Poeet p?íspivku : 22
Age : 38
Localisation : všude dobře, doma nejlíp
Registration date : 03. 05. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 8:25 pm

No je pravda ze ty kostymy vypadaji bombasticky, respect for all of ya!!!! a nejlepsi jsou cassyho dredy a brachova bambitka Very Happy A holky vypadaji taky moc dobre pirat
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 9:17 pm

Tohle není vůbec novinka, protože se jedná o film Brazil, který není zrovna nejnovější (1985)


Chtěl bych upozornit všechny sci-fi fanoušky, kteří tento film neviděli, aby si ho rozhodně nenechali utéct. Dalo by se říct, že je to souputník Lucasového THX 1138 a tatínka novějšího Equilibrium.

A důležitá informace: Je to ve čtvrtek 11 října na ČT2 od 21.40


Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 6:27 pm

Tak tohle není novinka, ale někteří byste to mohli ocenit. Určitě jste již všichni slyšeli o projektu 100, takže to zde rozepisovat nebudu.

Ale co sdělit chci je, že funguje internetová stránka tohoto projektu, a zde je: http://www.projekt100.cz/

No, kdybyste se na něco rozhodli jít, klidně mi dejte vědět Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Filmové novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filmové novinky   Filmové novinky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Filmové novinky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
CassyFU & Fellaz :: All Stuff :: Diskuze-
Přejdi na: