CassyFU & Fellaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CassyFU & Fellaz

vše co stojí za to nezmeškat!
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Letni festivaly

Goto down 
+4
Cypress Bill
reD.evil
Danya
Myrisek
8 posters
AutorZpráva
Myrisek
Apprentice
Myrisek


Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 12. 04. 07

Letni festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Letni festivaly   Letni festivaly Icon_minitimeMon Jun 18, 2007 11:41 pm

Ahoj, chtel jsem se zeptat, s jakymi letnimi festivaly letos pocitate.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Danya
Apprentice



Poeet p?íspivku : 15
Age : 35
Localisation : New Yards
Registration date : 22. 03. 07

Letni festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Bažant Pohoda Festival Trenčín 2007   Letni festivaly Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 7:53 pm

Tak já bych začala s docela známým slovenským festivalem Pohoda, který se koná v Trenčíně 20. - 21. července a to 11. ročník..

Line up
******
Basement Jaxx[ty fakt musím dát jako prvníking]**Air**The Hives**Wu Tang Clan**C.S.S**Mando Diao**Mari Boine**Ugly Duckling**Adam Beyer**Dj Shadow**Plan B**Erik Trufazz**Tata Bojs**Dave Clark**Lou Rhodes**Para**Ed Rush & Optical**Junkie XL**Moja Reč**Hudba z Marsu**Živé Kvety**WWW**Gipsy.cz**Moimir Papalescu & The Nihilists**Khoiba**Gulo Čar** a mnoho dalších..

Arrow Více info najdete na stránkách PohodaFestival.sk
Návrat nahoru Goto down
reD.evil
Apprentice
reD.evil


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 30. 03. 07

Letni festivaly Empty
PříspěvekPředmět: ALLmighty sounds.   Letni festivaly Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 2:59 am

Summer ska punk explosin!!!

at zijou letni festaky. vybrat si neni lehke... clovek uz musi olezet veci, jelikoz se i hodne veci kryje. vybirejte peclive.
http://www.mightysounds.cz/
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Letni festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Kozí mejdan   Letni festivaly Icon_minitimeThu Jun 28, 2007 3:28 pm

Od manželského páru s malým miminem, který jsem potkal na školním výletě když dávali ten den pátého špeka jsem se dozvěděl o Kozím mejdanu, což je "soukromý" underground festival na skoukromém pozemku Very Happy

Tady je link na celou akci: http://www.kozy.cz/

Rozhodně bych se rád podíval na tento malý český woodstock, ale vážně nevím jak to bude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
CassyFU
Admin
CassyFU


Poeet p?íspivku : 95
Age : 38
Localisation : Houston, Texas
Registration date : 13. 03. 07

Letni festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Toto je Hip-Hop 07 spot   Letni festivaly Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 7:55 pm

Ještě před tím než se vrhnu do celkového shrnutí fesťáků které bych rád letos navšívil (kterých je asi 5 Mad Mad ) se musím podělit o spot na festival Toto je Hip-Hop který bude na Slovensku a je jedinečný tím že ho narapovala Moja vyjebaná Reč, je v něm vojenský vrtulník atd. Jak uslyšíte headlineři jsou německý Gentleman a comptonský The Game... check that shit out: TOTO JE HIP HOP 07 FESTIVAL TV spot
Návrat nahoru Goto down
https://cassyfu.forumczech.com
Gentleness
Noob
Noob
Gentleness


Poeet p?íspivku : 4
Age : 36
Registration date : 08. 07. 07

Letni festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letni festivaly   Letni festivaly Icon_minitimeSun Jul 08, 2007 3:15 pm

ráda bych s bráchou a mámou navštívila jazzový festival v Uherském hradišti.. bude to příští týden od čtvrtka do soboty... minulý rok jsem byla na takovém menším festiválku v Rudimově u Slavičína.... hudba: ska, punk, hip hop, reagge, techno, drum and base - všehochuť, letos bude znova.... vřele doporučuju...
nevím kolik je Vás tady příznivců rapu atd.. ale jedete někdo na hh Jam ?
ještě má být někde buď v Praze nebo Budějovicích street dance festival... docela zajímavé.. zaplatíš vstup, poslechneš si hudbu a k tomu tě naučí pár tanečních kousků...
Návrat nahoru Goto down
Mara
Freedom writer
Mara


Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 03. 04. 07

Letni festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letni festivaly   Letni festivaly Icon_minitimeTue Jul 24, 2007 12:27 am

Nebyli jste nekdo na hhf (hiphopfest) na Slovensku v Novem meste na predchozich rocnicich? Melo by to byt letos 3-4.8. Chtela jsem se zeptat, jak moc se to da srovnat s hhk, lepsi, horsi, jestli ma vubec smysl na to jezdit... Podle www.hiphopfest.sk to vypada celkem dobre :-)
Návrat nahoru Goto down
Allen
Freedom writer
Allen


Poeet p?íspivku : 21
Age : 37
Localisation : Česká republika
Registration date : 23. 03. 07

Letni festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letni festivaly   Letni festivaly Icon_minitimeWed Jul 25, 2007 11:21 am

Mara napsal:
Nebyli jste nekdo na hhf (hiphopfest) na Slovensku v Novem meste na predchozich rocnicich? Melo by to byt letos 3-4.8. Chtela jsem se zeptat, jak moc se to da srovnat s hhk, lepsi, horsi, jestli ma vubec smysl na to jezdit... Podle www.hiphopfest.sk to vypada celkem dobre :-)

Tak stačí se podívat na Line-up a máš jasno, ne? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.dream-life.cz/
CassyFU
Admin
CassyFU


Poeet p?íspivku : 95
Age : 38
Localisation : Houston, Texas
Registration date : 13. 03. 07

Letni festivaly Empty
PříspěvekPředmět: hiphopfest G-Unit?   Letni festivaly Icon_minitimeFri Jul 27, 2007 4:24 pm

Páč sem skrz svoji demenci nebyl schopný napsat sem shrnutí všech rapových fesťáků pokusím se aspoň poradit jako člověk který o tom ví asi nejvíc Very Happy docela se mi líbila ta upoutávka ale když jsem kouknul na line-up tak mě nic moc nezaujalo, jasný že hlavní hvězda je Young Buck z 50tyho G-Unit (který sebou dokonce přiveze i Tonyho Yayo=půlka celé Gorrilaz Unit) ale jelikož prakticky nikdo v mém okolí si 50Centa a jeho psy nijak nejede byl bych prekvapen kdybys zrovna Ty znala Buck The World líp než já Cool Myslím proto že ve srovnání s hvězdama které tohle léto u nás vytoupily/vystoupí (Wu-Tang,Snoop,Beatnuts+Guru, !!!The Game!!!&David Banner (HipHopJam - ještě k tomu snad něco napíšu než bude pozděWink), HHK, Pohoda...) tenhle nenabízí moc nic-jasný kompetní slovenská scéna ze které bych si pár koncertů rád užil (MR, Turboboost..) ale to je podlě mě příliš malý tahák...
Návrat nahoru Goto down
https://cassyfu.forumczech.com
CassyFU
Admin
CassyFU


Poeet p?íspivku : 95
Age : 38
Localisation : Houston, Texas
Registration date : 13. 03. 07

Letni festivaly Empty
PříspěvekPředmět: HHK 07'   Letni festivaly Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 6:19 pm

Chtěl jsem tohle napsat už mnohem dřív ale nezadařilo se, tak snad bude tenhle přehled ještě někomu užitečný.. Už jen pár dní nás dělí od tradičně nejlepšího víkendu celého roku a to ano hádáte správně Festivalu with atmosphere HIP HOP KEMPU!!!

V tomhle příspěvku se pokusím sepsat odkazy na relevantni stránky ke kapelám letos vystupujícím - tzn. profil na wikipedii, stránka s textama na ohhle a když je k dispozcii nějký funkční tak i torrent. Navíc mi došlo že koncertní repertoár většiny kapel se skládá z největších hitovek (krom propagace posledních alb atd.) proto ještě přihazuju odkaz na profil na last.fm kde je snadno vidět které skladby mají lidi nejraděj=které budou s velkou pravděpodobností hrát.

Oficiání stránky festivalu : Hip Hop Kemp.cz

Letni festivaly Pic_394

Lineup:

Redman
Letni festivaly 676196
Wikipedia profil
OHHLA Lyrics
Last.fm chart
discography torrent
klip Put It Down

klip Da Rockwilder (with Method Man)

Klip De La Soul - Oooh (feat. Redman)

!!Redman LIVE!!

Dilated Peoples
Letni festivaly 6267
Wikipedia profil
OHHLA Lyrics
Last.fm chart
album 20/20 (2006) torrent
Back Again video torrent
The Release Party EP (2007) torrent
klip The Platform

klip Worst Comes To Worst

klip This Way (feat. Kanye West)

klip Back Again


CunninLynguists
Letni festivaly 653040
Wikipedia profil
OHHLA Lyrics
Last.fm chart
CUNNINLYNGUISTS rozhovor: „Festivaly jsou mnohem větší výzva.“
album SouthernUnderground (2003) torrent
album A Piece Of Strange (2005) torrent
skladba z poslendího alba Notging To Give

live Love Aint' (feat. Tonedeff)
>
live in Switzerland


to be continued...


Naposledy upravil dne Sun Aug 19, 2007 12:03 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://cassyfu.forumczech.com
CassyFU
Admin
CassyFU


Poeet p?íspivku : 95
Age : 38
Localisation : Houston, Texas
Registration date : 13. 03. 07

Letni festivaly Empty
PříspěvekPředmět: pokračování odkazů   Letni festivaly Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 11:48 pm

HHK O7 artits part II:


M.O.P.
Letni festivaly Mashout
Wikipedia profil
OHHLA Lyrics
Last.fm chart
album Ghetto Warfare (2006) torrent
klip How About Some Hardcore

klip Cold As Ice

klip Ante Up Remix (feat. Busta Rhymes, Teflon & Remy Ma)


Heltah Skeltah
Letni festivaly 245337
Wikipedia profil
Sean Price Wikipedia profil
link na české fan stránky
OHHLA Lyrics
Last.fm chart
album Magnum Force (1998) pt.1 rapid link
album Magnum Force (1998) pt.2 rapid link
album Nocturnal (1996) torrent
klip Operation Lockdown

klip Therapy

live show Leflaur Leflah Eshkoshka & Boom Bye Yeah


Bahamadia
Letni festivaly 287483
Wikipedia profil
OHHLA Lyrics
Last.fm chart
klip Uknowhowwedu

klip 3 The Hard Way

live show acapella

Návrat nahoru Goto down
https://cassyfu.forumczech.com
Sponsored content





Letni festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letni festivaly   Letni festivaly Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Letni festivaly
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
CassyFU & Fellaz :: All Stuff :: Diskuze-
Přejdi na: