CassyFU & Fellaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CassyFU & Fellaz

vše co stojí za to nezmeškat!
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Momentky, zátiší, "umělecké foto"

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Momentky, zátiší, "umělecké foto" Empty
PříspěvekPředmět: Momentky, zátiší, "umělecké foto"   Momentky, zátiší, "umělecké foto" Icon_minitimeWed Mar 21, 2007 1:29 am

Trošku jsem upravil toto téma z winter photoz a remakenul ho na momentky: Takže ať už máte kdokoliv nějakou pěknou fotku (jakoukoliv) a chcete se s ní pochlubit (a pokud by se případně nehodila do jiného nebo zcela nového tématu) tak jsi sem hoďte! Wink

Těším se na vaše hojné a brzké příspěvky sunny



(pro ty, kteří mají v počítači fotku a neví, jak ji zde umístit ať už celou nebo ve formě odkazu, obraťte se na mě nebo kohokoliv, kdo s tím má zkušenosti)


Naposledy upravil dne Wed Apr 25, 2007 6:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Momentky, zátiší, "umělecké foto" Empty
PříspěvekPředmět: Winter   Momentky, zátiší, "umělecké foto" Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 10:23 pm

Tak toto jsou dva úlovky z letošní ne moc dlouhé zimy. Doufám, že se budou líbit...

Momentky, zátiší, "umělecké foto" Dscf0912vd8.th

Momentky, zátiší, "umělecké foto" Dscf0907xj4.th
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Momentky, zátiší, "umělecké foto" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Momentky, zátiší, "umělecké foto"   Momentky, zátiší, "umělecké foto" Icon_minitimeWed Apr 25, 2007 8:33 pm

Tyto fotky sem nedávám protože si o nich myslím že jsou výrazně dobré, ale protože doufám, že se najde někdo, kdo sem taky něco dá, když tu toho bude víc Wink

Momentky, zátiší, "umělecké foto" Pict0788ku2.th Momentky, zátiší, "umělecké foto" Pict0781uc8.th

Momentky, zátiší, "umělecké foto" Pict0784ew9.th Momentky, zátiší, "umělecké foto" Pict0786go6.th


Tyto fotky jsem nafotil během cyklovyjížděk po stezce na Lešnou.
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Momentky, zátiší, "umělecké foto" Empty
PříspěvekPředmět: Zoo Lešná   Momentky, zátiší, "umělecké foto" Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 2:33 am

Tak tu přidávám fotečky z mojí letní návštěvy zoo ještě společně s Terezkou jako vzpomínku na léto:


Momentky, zátiší, "umělecké foto" Tigersf9.th Momentky, zátiší, "umělecké foto" Kangeroovp4.th Momentky, zátiší, "umělecké foto" Crocodileud7.th

a nakonec keř napadený kalamitou hosenek-minimálně to vypadá divně Very Happy
Momentky, zátiší, "umělecké foto" Hororky1.th
Návrat nahoru Goto down
kacka
Apprentice
kacka


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 24. 03. 07

Momentky, zátiší, "umělecké foto" Empty
PříspěvekPředmět: Picasa Web Albums..   Momentky, zátiší, "umělecké foto" Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 11:33 pm

moc jsem nevedela "kam s ni" a semka mi to prislo nejrozumnejsi Smile

konecne jsem si taky zridila "My Public Gallery", takze se muzete kuknout na http://picasaweb.google.cz/k.stekovic..

zatim tam nic moc neni, ale casem tam snad nasypu nejaka starsi fota, ktera by stala za zverejneni a v budousnosti pribudou treba i novejsi Wink
Návrat nahoru Goto down
kacka
Apprentice
kacka


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 24. 03. 07

Momentky, zátiší, "umělecké foto" Empty
PříspěvekPředmět: nove album   Momentky, zátiší, "umělecké foto" Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 12:50 am

nazdarek!

tak prave jsem na

http://picasaweb.google.cz/k.stekovic/MalenovskaTlucba

supla fota z Malenovske tlucby, coz byla mensi dreverna plna skretu Twisted Evil
(kdyby nekdo chtel dalsi info, tak na : http://www.acheron.wz.cz/)

bohuzel jsem prchala driv Crying or Very sad , takze jich mnoho neni.. ale treba dalsi prihodi sisa Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Cipísek
Apprentice
Cipísek


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 15. 11. 07

Momentky, zátiší, "umělecké foto" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Momentky, zátiší, "umělecké foto"   Momentky, zátiší, "umělecké foto" Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 10:34 pm

Kdyby šiša dlouho nepřihazoval a vás to zajímalo, tak se mrkněte na výše zmíněné www.acheron.wz.cz do návštěvní knihy, je jich tam přehršel... Smile

Zátiší tam ale mnoho nenajdete...
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

Momentky, zátiší, "umělecké foto" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Momentky, zátiší, "umělecké foto"   Momentky, zátiší, "umělecké foto" Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 12:50 am

Tak Přidávám odkaz na fotky Polární záře, které nafotil Kaštánek na Islandu na svou 'novou' digitální zrcadlovku Very Happy
Klikni zde

To žlutě osvětlené je tunel, který staví česká firma (metrostav pokud se nemílím), pro jejíž české pracanty tam Kaštánek vaří Cool No jo Češi jsou hold zkušení tunelái, že si nás najímají i na Islandu lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
kacka
Apprentice
kacka


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 24. 03. 07

Momentky, zátiší, "umělecké foto" Empty
PříspěvekPředmět: nove fotecky..   Momentky, zátiší, "umělecké foto" Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 12:45 am

opet neco noveho na piscase..

http://picasaweb.google.com/k.stekovic/NocniBrno

co dodat? verim ze to splni zadani domaciho ukolu (nema byt moc poznat, co na te fotce je..) a hlavne: dekujeme za vysluzku Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Momentky, zátiší, "umělecké foto" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Momentky, zátiší, "umělecké foto"   Momentky, zátiší, "umělecké foto" Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Momentky, zátiší, "umělecké foto"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Music

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
CassyFU & Fellaz :: All Stuff :: Photoz-
Přejdi na: