CassyFU & Fellaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CassyFU & Fellaz

vše co stojí za to nezmeškat!
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 FU!FEST

Goto down 
+2
Sally
Cypress Bill
6 posters
AutorZpráva
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeThu Jul 05, 2007 4:48 pm

Filmový Undergroundový festival
FU!FEST


FU!FEST Fufestlinkbs6
By cypressbill at 2007-07-05

Tento topic je tu pro pomoc při organizování festivalu a to hlavně ve věci připomínek, dotazů, nápadů a jakýchkoliv jiných keců zúčastněných k této akci.
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeThu Jul 05, 2007 5:08 pm

Pro začátek bych byl rád, kdyby se sem účastníci vyjádřili k výběru filmů (které je zaujali a chtěli by je určitě vidět, a zároveň které vidět určitě nechou).
A hlavně aby využili tento prostor pro protlačení svých návrhů!



A důležitá věc: Datum akce bylo nakonec stanoveno na 13. července. Kdyby kdokoliv z zúčastněných nemohl, prosím ozvěte se!


P.S.: Dostal jsem info, že uživatelů používajícím internet explorer se neotevírá plakát, tak mi prosím napište a já vám ho pošlu na email. Samozřejmě ještě všichni dostanete tištěnou verzi Wink
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeThu Jul 05, 2007 6:03 pm

AKCE!

Do konce neděle 8. července lze zakoupit lístky v předplatném za 299,- místo 333,-

Akci předplatného může využít první výběr:
Aleš
Bobr
Cassy
Hanácka
Hanka
Jenny
Jiřík
Kantis
Káťa
Peggy
Sally
Sojka
Syky
Šiša
Zdeňa
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeFri Jul 06, 2007 2:08 pm

Takže návrhy:
Když jsem si uvědomil, že polovina z promítaných filmů jsou z mých oblíbených tak jsem si nemohl neuvědomit, že tam jeden chybí. A to LEON. Spousta z vás ho sice už viděla, ale o kterém z nabízených filmů by se to nedalo říci ^_~
No a druhý návrh na film je Panův labyrint o kterém příliš moc lidí nemluví, ale rozhodně bych to chtěl vidět. Přidávám Bobrovu recenzi:
benettnash napsal:
Panův labyrint


Tento film bych charakterizoval jako fantasy pro dospělé. I když na csfd (http://www.csfd.cz/film/221638-pans-labyrinth-laberinto-del-fauno-el/) má hodnocení "jen" 84%, sám bych mu dal víc. O jeho kvalitách svědčí 3 Oscary (2007) za kameru, výpravu a masky + další 3 nominace za cizojazyčný film, hudbu a scénář. Také byl nominován na Zlatou palmu.
A o čem že to vlastně je?
Celý film těží z brutálního kontrastu mezi krutou realitou Španělska za vlády generála Franca a vysněného pohádkového světa malé dívky, do kterého utíká, protože není schopna hrůzy okolního světa pochopit. První dějová linie se týká bojů s partizány a komplikovaného těhotenství její matky (nevlastním otcem dívky je nacistický kapitán, očekávaný chlapec je jeho jediný syn). Druhou, pohádkovou linií příběhu je návrat dívky do podzemního království, kde má být princeznou a chce vzít svého brášku (až se narodí) s sebou. Styčným bodem obou linií je pouze dívka, takže do konce filmu se nedozvíme, jestli se jednalo pouze o fantazii malého dítěte nebo fantasy. (V tomhle ohledu scénář pracuje s příběhem podobně jako v Total Recall.)
Film má tíživou atmosféru a smutný konec - úvodní scéna prozradí, že hlavní hrdinka zemře, ale konec filmu odhalí, že ve svém vysněném světě dojde vykoupení. Jak se již z Oscarů a nominací dá vytušit, hudba, kamera i výprava jsou excelentní, takže film nelze jinak než vřele doporučit.


Naposledy upravil dne Sun Jul 08, 2007 3:48 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
Denebola
Freedom writer
Denebola


Poeet p?íspivku : 30
Age : 33
Localisation : Galaxie
Registration date : 23. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeFri Jul 06, 2007 4:47 pm

Tak mě se osobně zamlouvají tyto filmy:

Final Fantasy VII
Cesta do fantazie
Monthy Python: Svatý grál
Hero


Osobně mohu nabídnout jen toto:

Amelie z Monmartru
http://www.csfd.cz/film/29221-amelie-z-montmartru-fabuleux-destin-damelie-poulain-le/
(myslela bych si, že ho znají všichni, ale poznala jsem pár lidí, kteří mě v tomto ohledu překvapili)

Po čem ženy touží
http://www.csfd.cz/film/12862-po-cem-zeny-touzi-what-women-want/

Al Gore: Nepříjemná Pravda
http://www.csfd.cz/film/222320-neprijemna-pravda-an-inconvenient-truth/
(Tento film nabídnu pouze v případě, že mi ho Sally, který ho má půjčený, doručí Wink )

Taky bych se ráda podívala na některé filmy, které ale doma nemám, tak jestli je někdo má, podávám je jako návrh:

Constantine
http://www.csfd.cz/film/118298-constantine/

Jay and Silent Bob Strike Back
http://www.csfd.cz/film/10220-jay-a-mlcenlivy-bob-vraci-uder-jay-and-silent-bob-strike-back/

Příliš dlouhé zásnuby
http://www.csfd.cz/film/92395-prilis-dlouhe-zasnuby-un-long-dimanche-de-fianailles/
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeSat Jul 07, 2007 4:50 am

jajx... Tak Nepříjemnou Pravdu ti rád vrátím, ale vždy na to zapomenu, ale Jiřík ji má. A na FU!FESTu ti ji určitě vrátím i kdybych se měl vracet domů ^_~
Jinak Jay and Silent Bob Strike Back bych taky rád viděl.

A nakonec ještě jeden návrh. Dneska Hanácka mluvil o jednom filmu, který bych také rád viděl. Parodii na Star Wars, která byla natočena hned po natočení třetí episody (80. léta). A jmenuje se to (pokud se nemílím - mýlil jsem se, ale už to i napravil) Space Balls. Pokud by byl zájem tak je ale potřeba se domluvit s Hanáckou zda ji sežene.

Mimochodem bych možná začal hlasovat o filmech. A aby třeba dobré filmy které by chtělo vidět řeba spousta lidí nakonec úplně nevypadli ^_^


Naposledy upravil dne Sun Jul 08, 2007 3:49 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
freezeloud
Just me...
freezeloud


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 19. 04. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeSat Jul 07, 2007 12:25 pm

vypada to dost dobre... jen mi tam trochu chybi filmy jako jsou Dead man, Velka ryba, Party apod. nicmene nevim jak by to zapadlo do konceptu a nemam tak velky filmovy prehled takze to berte jen jako placnuti do prazdna Wink a rad se plne spolehnu na vas Smile
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeSat Jul 07, 2007 12:40 pm

Nejprve k návrhu o hlasování: Stejně jsme tu reagovali zatím 3 z 15 lidí, takže nějaké hlasování tady je stejně zcela bezpředmětné.

Teď k vašim návrhům, můj objektviní názor Very Happy je, že Leon, Ponovo Bludiště OK, Amelie OK, ale Po čem ženy touží? Nepříjemná pravda? Myslím, že laciné komerční americké romantické komedie a dokumenty o globálním oteplování na UNDERGROUNDOVÝ festival moc nepatří No ... Dál Konstantine-proč ne, ale nemyslím, že mu dá moc lidí přednost před tou spoustou daleko kvalitnějších filmů. Jay and Silent Bob-sice už je zařazený freddy got fingered, ale kdo má slabší žaludek ale náladu na ztřeštěné komedie to určitě ocení.
Příliš dlouhé zásnuby jsem neviděl. 77% na csfd není moc, ale ani málo, a snad by někdo zájem projevil.
Po tom, co jsem projevil svůj názor mě můžete proklít, zmlátit, zabít a hodit psům Very Happy

Vážně, jsem moc rád za vaši aktivitu, cením si toho a většina vašich návrhů byla velmi dobrá cheers
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeSat Jul 07, 2007 12:44 pm

freezeloud napsal:
vypada to dost dobre... jen mi tam trochu chybi filmy jako jsou Dead man, Velka ryba, Party apod. nicmene nevim jak by to zapadlo do konceptu a nemam tak velky filmovy prehled takze to berte jen jako placnuti do prazdna Wink a rad se plne spolehnu na vas Smile

výborný postřech Wink Jestli tyto filmy máš, určitě je dones, abychom měli takovou spoustu filmů, že se budeme vždycky hodinu hádat, které pustíme Very Happy
Doufám, že takto to teda nedopadne, ale čím větší výběr, tím bude lehčí všem vyhovět Wink

good work everbody!
Návrat nahoru Goto down
benettnash
Freedom writer
benettnash


Poeet p?íspivku : 22
Age : 38
Localisation : všude dobře, doma nejlíp
Registration date : 03. 05. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeSat Jul 07, 2007 1:38 pm

Cypress Bill napsal:
Nejprve k návrhu o hlasování: Stejně jsme tu reagovali zatím 3 z 15 lidí, takže nějaké hlasování tady je stejně zcela bezpředmětné.

Teď k vašim návrhům, můj objektviní názor Very Happy je, že Leon, Ponovo Bludiště OK, Amelie OK, ale Po čem ženy touží? Nepříjemná pravda? Myslím, že laciné komerční americké romantické komedie a dokumenty o globálním oteplování na UNDERGROUNDOVÝ festival moc nepatří No ... Dál Konstantine-proč ne, ale nemyslím, že mu dá moc lidí přednost před tou spoustou daleko kvalitnějších filmů. Jay and Silent Bob-sice už je zařazený freddy got fingered, ale kdo má slabší žaludek ale náladu na ztřeštěné komedie to určitě ocení.
Příliš dlouhé zásnuby jsem neviděl. 77% na csfd není moc, ale ani málo, a snad by někdo zájem projevil.
Po tom, co jsem projevil svůj názor mě můžete proklít, zmlátit, zabít a hodit psům Very Happy

Vážně, jsem moc rád za vaši aktivitu, cením si toho a většina vašich návrhů byla velmi dobrá cheers
sice nevim jestli na FU!festu budu, ale plne s brachou souhlasim ze leon, panův labyrint a Amelie jsou dobre navrhy, ty ostatni me tak rozhodne neprijdou (a to se mi, Siso, deadman docela libil, je to sice underground ale nevim kolik lidi by ho stravilo... Big Fish - dobry reziser, ale urcite ma mnohem lepsi filmy!!!)
a s Panovým labyrintem prirozene souhlasim vsemi dvaceti Smile

btw. jeste nevim jestli prijedu z tabora, porad vaham...
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeSat Jul 07, 2007 3:26 pm

Cypress Bill napsal:
Teď k vašim návrhům, můj objektviní názor Very Happy je, že Leon, Ponovo Bludiště OK, Amelie OK, ale Po čem ženy touží? Nepříjemná pravda? Myslím, že laciné komerční americké romantické komedie a dokumenty o globálním oteplování na UNDERGROUNDOVÝ festival moc nepatří No ... Dál Konstantine-proč ne, ale nemyslím, že mu dá moc lidí přednost před tou spoustou daleko kvalitnějších filmů. Jay and Silent Bob-sice už je zařazený freddy got fingered, ale kdo má slabší žaludek ale náladu na ztřeštěné komedie to určitě ocení.
Příliš dlouhé zásnuby jsem neviděl. 77% na csfd není moc, ale ani málo, a snad by někdo zájem projevil.
A vyjádření pro Star Balls? Mě to třeba mega nadchlo a chtěl bych to vidět ^_^
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeSat Jul 07, 2007 4:37 pm

Sally napsal:

A vyjádření pro Star Balls? Mě to třeba mega nadchlo a chtěl bych to vidět ^_^

Sežeň to Wink Já Ti bránit nebudu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mara
Freedom writer
Mara


Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 03. 04. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeSat Jul 07, 2007 8:38 pm

Cypress Bill napsal:
Sally napsal:

A vyjádření pro Star Balls? Mě to třeba mega nadchlo a chtěl bych to vidět ^_^

Sežeň to Wink Já Ti bránit nebudu Very Happy


pro Star Balls jsem taky, jsem na to zvedava, kdyz o tom vsichni basni.. :p a taky jsem chtela navrhnout requiem for a dreams..
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeSun Jul 08, 2007 11:45 pm

Tak oprava, ten film se jmenuje správně SPACEBALLS.
A tady je trailer: https://www.youtube.com/watch?v=H9OomH9ZvXQ
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeMon Jul 16, 2007 1:49 pm

Photos coming soon...
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeMon Jul 16, 2007 2:30 pm

No jako celkově ak selduju, že se na fóru nic neděje O_o
Ale jinak zpět k FU!festu. Zatoužil jsem po pár filmech, které bych si nechal i vypálit ^_~
Mononoke Hime, Spaceballs z těch co jsem viděl na festivalu
Pulp Fiction který znám na zpaměť ale doma ho kupodivu nemám O_o
A dále pak bych chtěl minimálně vidět (udělat si obrázek a možná sehnat) Hero ^__^

Hádám, že se všemi těmito filmy mám směřovat prosby na Jirku že?
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
Mara
Freedom writer
Mara


Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 03. 04. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeTue Jul 24, 2007 12:20 am

Na Spaceball se taky stavim do rady, ja ho jeste ani nevidela, jinak Sally, Mononoke mam doma a i jine filmy od tohoto autora, ktere stoji za to, takze neni problem se domluvit a vypalit.
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeTue Jul 24, 2007 8:29 pm

Dík za nabídku, já už to dal Jiříkovi. Teď jenom doufám, že to nebude na moc dlouho ^_^
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 12:45 pm

Tak co? Už se těšíte na letošní FU!Fest?
Já teda jak malý Jarda, ale nutno říct, že je před námi ještě více jak měsíc těžké spolupráce. Neboť letošní rozhodnutí by mohlo ýt takové, že by se o filmech hlasovalo již předem, čímž by se zabránilo pozdějšímu zdržování-dohadování co pustit za film přímo na místěSmile

No a jinak bych tedy předhodil pár svých favoritů jakožto návrh k promítání. A pokud se vám zdá, že jsou to filmy z letošního nebo loňského filmového festivalu, tak se vám to nezdáSmile Krom Papriky jsem ostatní viděl, ale to že se je snažím protlačit znamená, že jsou natolik kvalitní, že se na ně podívám rád zas a znovu.

Freedom Writers (Mezi řádky)
Steamboy
Papurika (Paprika)
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
Sponsored content





FU!FEST Empty
PříspěvekPředmět: Re: FU!FEST   FU!FEST Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
FU!FEST
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Fu!FEST

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
CassyFU & Fellaz :: All Stuff :: Diskuze-
Přejdi na: