CassyFU & Fellaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CassyFU & Fellaz

vše co stojí za to nezmeškat!
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Anime, manga, hentai :p

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Mara
Freedom writer
Mara


Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 03. 04. 07

Anime, manga, hentai :p Empty
PříspěvekPředmět: Anime, manga, hentai :p   Anime, manga, hentai :p Icon_minitimeThu Sep 20, 2007 6:33 pm

Rekla jsem si, ze by na to mohl byt nejaky specialni topic, bo je tu hodne lidi, kteri se o tyhle veci zajimaji,
kazdopadne pisu sem protoze mam jednu prosbu, narazila jsem uplnou nahodou na anime a manga jmenem Naruto, a chtela jsem se zeptat, jestli to ciste nahodou nekdo nemate Smile
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Anime, manga, hentai :p Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime, manga, hentai :p   Anime, manga, hentai :p Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 1:02 am

Naruto nemám, ale manga by takový problém stáhnout být neměl, a anime jsem na torrentech našel, takže jestli bys to nesehnala, tak bych byl ochotný to stáhnout Wink
Návrat nahoru Goto down
Mara
Freedom writer
Mara


Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 03. 04. 07

Anime, manga, hentai :p Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime, manga, hentai :p   Anime, manga, hentai :p Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 4:16 pm

Spis bych radej asi anime nez manga, neco jsem si uz taky nasla na torrentech, jenze se moc nevyznam v tom znaceni, vypada to na hodne dilu a kdyz uz tak bych to chtela od jednicky... Jeste se na to pak mrknu, az budu mit vic casu a poslala bych ti nejake torrenty, kdybys mi to postahoval, byl bys uplne nej Smile
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

Anime, manga, hentai :p Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime, manga, hentai :p   Anime, manga, hentai :p Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 9:17 pm

Manga je v češtině na mangacesky.wz.cz . S anime ti neporadím... Místo Naruta totiž sleduju Bleach, což je žánrově úplně stejné...
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
Mara
Freedom writer
Mara


Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 03. 04. 07

Anime, manga, hentai :p Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime, manga, hentai :p   Anime, manga, hentai :p Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 2:50 pm

Bleach jsem zkousela a nejak me nechytnul, mozna se do toho zkusim zase tentokrat trochu vic ponorit Smile
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

Anime, manga, hentai :p Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime, manga, hentai :p   Anime, manga, hentai :p Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 10:47 am

No já to spíš nadhodil jenom protože jsem neustále spílán za to jaká je Bleach kravina. Takže pokud bys začala fušovat do Naruta tak bych tě topil se mnou ^__^
Bleach je za začátku takový méně záživný (hlavně se zdá být i zmatený), ale poté co se dostanou do Soul Society tak to začíná být zábava. A následující Arrancaři jsou ještě lepší. Bohužel v manze nejsou souboje tak záživné jako v anime, takže doporučuji propojovat obojí a následně v anime přeskakovat fillery.
Filler = děj který není v manze, většinou protože manga ještě není dodělaná. Vyznačuje se tím, že se na to nedá dívat >_< Naštěstí Blaech ještě neměl roční filler jako třeba Naruto >_<
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
Sponsored content





Anime, manga, hentai :p Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime, manga, hentai :p   Anime, manga, hentai :p Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Anime, manga, hentai :p
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Youtube

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
CassyFU & Fellaz :: All Stuff :: Diskuze-
Přejdi na: