CassyFU & Fellaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CassyFU & Fellaz

vše co stojí za to nezmeškat!
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Street artz, stripy & graffiti

Goto down 
+4
Denebola
CassyFU
Sally
Cypress Bill
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeWed Mar 21, 2007 11:08 am

Toto téma je tu pro všechny, kteří dělají, sbírají a vůbec mají rádi streetarty. Takže posílejte ať už vlastní, cizí stáhnuté nebo vyfocené (komentář s uvedením původu-autor, lokace, stránka by byl namístě).

Těším se na vaši spoluaktivitu afro


Naposledy upravil dne Thu Apr 12, 2007 2:24 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: At the first...   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeWed Mar 21, 2007 11:21 am

Abych to nějak zahájil vám posílám první várku svých streetartů...

Street artz, stripy & graffiti Bongond0.th
Toto je můj první streetart (vznikl společně ještě s jedním, ten jsem ale ztratil. Ale hned jak se přemůžu, tak ho udělám znovu a obratem pošlu;) Bohužel to není můj nápad. Nechal jsem se inspirovat ikonkou na icq jednoho z bráchových kontaktů.

Street artz, stripy & graffiti Hashco5.th Street artz, stripy & graffiti Zp4vh7.th

Tyto streetarty vznikly během začátku letních prázdnin 2006. To už byly zcela vlastní nápady Smile

Street artz, stripy & graffiti Deadjackox9.th
Tento je zatím můj poslední. Vcelku těžší (alespoň pro nemalou část populace jíž jsem to ukazoval. (projistotu: US neznamená MY, ale zkratku jisté země.
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeWed Apr 04, 2007 10:23 pm

Ono ani tak o street art nejde, ale nevěděl jsem kam to co nejlépe přidat. Jinak jde o plakáty tekno akcí za poslednhí rok (takže 2006) a ty se objevují ruzně po ulicích a jistým způsobem se to k street artu řadit dá ^_~
kód:
http://sally-tadeas.wz.cz/other/tek06.jpg

Jinak kdo si povšiml na Náměstí Práce při pohledu ze zastávky (směr Otrokovice) na ABS pod tím Billboardem toho panáčka ze čtverečků (styl 8bit ^_~ ).
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Snail strips (ne stryptýz ;)   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 10:28 pm

tak tu jsou 3 vtipné stripy se šnekem Wink

Street artz, stripy & graffiti Snek1mt4

Street artz, stripy & graffiti Snek2jj4

Street artz, stripy & graffiti Snek3rz4
Návrat nahoru Goto down
CassyFU
Admin
CassyFU


Poeet p?íspivku : 95
Age : 38
Localisation : Houston, Texas
Registration date : 13. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Graffiti (Cakes)   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeFri Apr 13, 2007 12:19 am

Když už jsme po několikerém přejmenovávání došly k tomuto názvu sekce musím nahodit aspoň pár svých oblíbených věcí aby nebyl nedejbože lživý! Cool

Pro začátek jen takové náhledy jednoho z mých dvou cz oblíbenců Cakese (jak jinak než z Prahy) :

Street artz, stripy & graffiti 03rv5
Street artz, stripy & graffiti 04lv5
Street artz, stripy & graffiti 11uo7
Street artz, stripy & graffiti 06jr9 Street artz, stripy & graffiti 07fx0
Street artz, stripy & graffiti 08ee0 Street artz, stripy & graffiti 09sa8

A jako třešnička právě spojení mých nejoblíběnějších sprejerů Laughing která pravděpodobně ještě stále v Praze na legálce přežívá (tedy naposled co jsem tam byl existovala) : Phoe & Cakes - Keep the Way
Street artz, stripy & graffiti 12sc0


Naposledy upravil dne Fri Jun 08, 2007 1:31 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://cassyfu.forumczech.com
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Another stuff   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeWed Apr 18, 2007 10:43 am

Tak tady je ten slíbený můj úplně první street a pak tu mám dva velmi čerstvé (ze včera dopoledne). Zkoušel jsem něco nového, tak se mi k tomu prosím vyjádřete Wink

Street artz, stripy & graffiti Wctx2

a tady dva nové Wink

Street artz, stripy & graffiti Geomstreetir5

Street artz, stripy & graffiti Bubbleir6
Návrat nahoru Goto down
Denebola
Freedom writer
Denebola


Poeet p?íspivku : 30
Age : 33
Localisation : Galaxie
Registration date : 23. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeWed Apr 18, 2007 11:04 pm

Ten modrý je nááádherný!!!!!!!

Smile cheers Smile
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 1:27 am

Denebola napsal:
Ten modrý je nááádherný!!!!!!!

Smile cheers Smile

Já jsem měl na mysli spíše kritiku (KONSTRUKTIVNÍ!!!) ale děkuju Cool
Návrat nahoru Goto down
Denebola
Freedom writer
Denebola


Poeet p?íspivku : 30
Age : 33
Localisation : Galaxie
Registration date : 23. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 7:16 pm

Ale to je kritika... pozitivní!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
CassyFU
Admin
CassyFU


Poeet p?íspivku : 95
Age : 38
Localisation : Houston, Texas
Registration date : 13. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: tvorba   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 11:19 pm

Mně se zase haaafo líbí ta červená kreace, opravdu zírám a smekám king king king jako reálnost jako nějakého street-artu je asi nulová ne, ale jako grafická práce úlet!
Návrat nahoru Goto down
https://cassyfu.forumczech.com
benettnash
Freedom writer
benettnash


Poeet p?íspivku : 22
Age : 38
Localisation : všude dobře, doma nejlíp
Registration date : 03. 05. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Mafian Life   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeFri May 04, 2007 10:24 am

nevim jestli to nepatri do Linkz, necmene protoze se jedna o streetarty rvu to sem: Jedna se o temer pul sta velmi povedenych vysokolskolskych stripu, kdo zna kolejni zivot se mega pobavi. PS: Hlavni hrdina je matfyzak Smile http://www-ucjf.troja.mff.cuni.cz/scheirich/index.php?s=4&strip=1
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeSat May 05, 2007 11:58 pm

Dneska mě pobavil jeden hezký streetart, bohužel nemám žádný přístroj zaznamenávající hexadecimální data.
Takže vyzívám někoho jestli by jej nezvěčnil dokavaď tam je.
Jde o parafrázi na "Akci Praha" (nábor nových měšťáku do města Pražského).
Umístění je zde (zadejte vyhledávat na mapy.cz):
kód:
Loc: 49°13'27.07"N,17°39'42.71"E
Pro ty co z obrázku nepoznají tak občerstvení vedle Gyrosu a je to nalepé na skle hned vedle výdejního okýnka ^_~
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
jingle
Freedom writer
jingle


Poeet p?íspivku : 22
Age : 35
Localisation : Somewhere in Australia
Registration date : 26. 04. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: FOCENÉ STREETY   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeWed Jun 06, 2007 10:16 pm

Dávám tady odkaz na focené streety:) momentálně pouze z Olmiku, ale postupně budu na tenhle odkaz dohazovat další stretworks z mých výletů Cool
http://pipa4jingle.rajce.idnes.cz/STREETWORK/
Návrat nahoru Goto down
jingle
Freedom writer
jingle


Poeet p?íspivku : 22
Age : 35
Localisation : Somewhere in Australia
Registration date : 26. 04. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Streety z Prahy   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 12:17 pm

Jedné hodně pozdní noci mi Danča poslala tenhle odkaz a mě zaujal natolik, že se s ním musím podělit Cool
http://pasofec.tym.cz/index.html
Nejvíc mě pobavila jejich poslední aktualita
http://pasofec.tym.cz/foto/pivas.html
A pak, že jsou všeci Pražáci paka geek
Návrat nahoru Goto down
jingle
Freedom writer
jingle


Poeet p?íspivku : 22
Age : 35
Localisation : Somewhere in Australia
Registration date : 26. 04. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Streety in Zlín   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeFri Jul 27, 2007 1:03 pm

Krásný letní den a mě dojde icqčková zpráva od Danči:"nechceš jít odpoledne fotit?" No jasné, proč ne?Smile Tak jo vyrazili jsme do zlínských ulic a po chvíli bloumání usoudili, že nejlepší místo bude ta stará teplárna na jižňákách...Vcházíme dovnitř, vytahujem foťáky a už nestíháme mačkat spouště...Myslím, že na těchhle zdech vyrostla většina zlínských sprejerů...Nedá se přehlídnout Monster, který už několik měsíců bombarduje Zlín samolepkama nedá se přehlídnout ani šablonový týpek....Některé graffity přecházíme na některé zíráme s otevřenou pusou...Prostě pěkný výlet zakončený fotbálkem a pivkem na Americe lol!
http://pipa4jingle.rajce.idnes.cz/Stara_teplarna-streety/#album
Návrat nahoru Goto down
Danya
Apprentice



Poeet p?íspivku : 15
Age : 35
Localisation : New Yards
Registration date : 22. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Streety in Zlín   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeFri Jul 27, 2007 2:48 pm

K výše uvedenému se nedá nic dodat, snad jenom že souhlasím s tím, že to byla vážně povedená fotící akce s pěkným koncem alien

http://kvitkofu.rajce.net/Teplarna_bw
http://kvitkofu.rajce.net/Teplarna_in_color
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeFri Jul 27, 2007 7:27 pm

Dobré fotky Wink Měl bych jenom jednu prosbu/připomínku: podlě mě by to chtělo nafotit přes den, ale když je pod mrakem, protože byly od slunka na těch gráfkách fleky a hodně mi to tam vadí...
Návrat nahoru Goto down
jingle
Freedom writer
jingle


Poeet p?íspivku : 22
Age : 35
Localisation : Somewhere in Australia
Registration date : 26. 04. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeSun Jul 29, 2007 6:26 pm

Cypress Bill napsal:
Dobré fotky Wink Měl bych jenom jednu prosbu/připomínku: podlě mě by to chtělo nafotit přes den, ale když je pod mrakem, protože byly od slunka na těch gráfkách fleky a hodně mi to tam vadí...

JO jasné Jirko, jenže on vždycky není čas zrovna když je počasí...a pak taky se dost debilně chodí po domě, kde je na každém kroku nějaký humus ve tmě...A myslím, že i přes občasné fleky to dost říká... afro
Návrat nahoru Goto down
Danya
Apprentice



Poeet p?íspivku : 15
Age : 35
Localisation : New Yards
Registration date : 22. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeSun Jul 29, 2007 10:32 pm

jingle napsal:
Cypress Bill napsal:
Dobré fotky Wink Měl bych jenom jednu prosbu/připomínku: podlě mě by to chtělo nafotit přes den, ale když je pod mrakem, protože byly od slunka na těch gráfkách fleky a hodně mi to tam vadí...

JO jasné Jirko, jenže on vždycky není čas zrovna když je počasí...a pak taky se dost debilně chodí po domě, kde je na každém kroku nějaký humus ve tmě...A myslím, že i přes občasné fleky to dost říká... afro

Mno jak řekla Marťa, počasí si zas až tak moc vybírat nemůžeme.. Jsou to fotky které mají spíš zachycovat atmosféru toho místa a nebylo až tak hlavním úmyslem zachytit pouze gráfky v jejich největší kráse, i když je to v gráfkovém tématu.. Možná příště Wink
Návrat nahoru Goto down
jingle
Freedom writer
jingle


Poeet p?íspivku : 22
Age : 35
Localisation : Somewhere in Australia
Registration date : 26. 04. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 1:32 am

Konečně jsem našla čas a dodělala Dančin strip kecy jsem nedokázala dobře vymyslet, ale jinak si myslím, že je to nejvíc:)
A prostě netuším, jak to sem hodit rovnou, aby to byl náhled...jakože pochopila jsem, že asi nějak přes to image, alej je půl jedné a neche se mi to řešit geek takže si prostě klikněte afro
http://pipa4.rajce.idnes.cz/Danuska/#Danka_trava.jpg
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 6:25 am

Dobrá, už mlčím. Už si nikdy nedovolím mít jakoukoliv připomínku k čemukoliv, co se vás týká! rendeer

P.S.: ten strip je dd Wink
Návrat nahoru Goto down
Danya
Apprentice



Poeet p?íspivku : 15
Age : 35
Localisation : New Yards
Registration date : 22. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 1:16 pm

Cypress Bill napsal:
Dobrá, už mlčím. Už si nikdy nedovolím mít jakoukoliv připomínku k čemukoliv, co se vás týká! rendeer

Samozřejmě ti nezakazujeme připomínky, názory si rády poslechneme Smile Jenom jsme chtěly osvětlit jak sme to myslely, normální výměna názorů Wink
Návrat nahoru Goto down
Danya
Apprentice



Poeet p?íspivku : 15
Age : 35
Localisation : New Yards
Registration date : 22. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Garfield   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeThu Aug 23, 2007 12:42 am

Street artz, stripy & graffiti 63562210
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 8:29 pm

Image Hosted by ImageShack.us
By cypressbill at 2007-09-24

Coming soon on Zlins walls...
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 7:06 pm

Bohužel se mi to nezobraziko, a myslím že nejen mě. A teď nevím jestli náhodou nenaražíš na tu siluetu parkouristy co je teď po Zlíně na zastávkách Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
Sponsored content





Street artz, stripy & graffiti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Street artz, stripy & graffiti   Street artz, stripy & graffiti Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Street artz, stripy & graffiti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
CassyFU & Fellaz :: All Stuff :: Photoz-
Přejdi na: