CassyFU & Fellaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CassyFU & Fellaz

vše co stojí za to nezmeškat!
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Wallpapers

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Wallpapers Empty
PříspěvekPředmět: Wallpapers   Wallpapers Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 1:27 am

Tohle téma by mohlo stejně spadat do diskuzí, protože bych rád tenhle topic věnoval wallpaperům, a případné diskuzi o nich.

Chtěl bych začít tím, že bych vyzval každého, který používá wallpapery, aby se pokusil vybrat se své galerie ten nejlepší, nejzajímavější, nejkontroverznější...
Mohli bychom to rozdělit na takové tematické série, ale to by byla vážně nutná účast více lidí než množství malého, aby to fungovalo.


Ze začátku bych poprosil o reakci všech návštěvníků, kteří by se toho chtěli zúčastnit, abychom věděli, zda strhnout laviny spousty wallpaperů, nebo z toho dělat jistou formu galerie.
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

Wallpapers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wallpapers   Wallpapers Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 6:09 pm

No já bych se rád přidal, avšak bude mi chvíli trvat než opět nějaké nasbírám, neboť stále nevím zda se něco zachránilo z mého předchozího pc.
Ale tak aspoň přihodím ten jediný který zatím mám afro

Wallpapers Wall68_small
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
freezeloud
Just me...
freezeloud


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 19. 04. 07

Wallpapers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wallpapers   Wallpapers Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 7:11 pm

Jenom jeden?? Smile To bude problem Surprised Ale tak protridim a dodam neco co by mohlo stat za to alien

btw.: Je to dost podobny vysledek ale jina myslenka. Co takhle pastovat cele printscreeny plochy... at jde videt jestli je nekdo bordelar, nebo jaky ma styl woken Suspect (ci jinych OS Very Happy ) apod... Mozna by byl dobry zvlastni topic, a sem davat ciste wallpapery ktere by si clovek mohl stahnout a pouzit. Ale zas je otazka jestli to nerozmelni jiz tak mozna malo prispevku. I kdyz verim ze tohle tema se rozjede. Smile

Sakra... jsem se nejak rozepsal lol!
Návrat nahoru Goto down
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Wallpapers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wallpapers   Wallpapers Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 3:30 pm

Já měl takovou představu, že vždycky vyhlásíme "téma", a každý by pak přišel s jedním ze svých wallpaperů (nebo s více-ale rozumně) na ukázku.

Samozřejmě, že když někdo narazí na internetu na nějaký zajímavý a chtěl by se s ním podělit, může zde nechat link... (To ostatně platí u každého příspěvku-případně uploadování do nějaké galerie, ale tam ty fotky bývají často velikostně omezené, což by mohl být problém...)
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

Wallpapers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wallpapers   Wallpapers Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 5:16 pm

No já jsem pro, ale nemám s čím vstoupit na trh, pokud z toho starého disku nic nestáhnu... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
Cypress Bill
Freedom writer
Cypress Bill


Poeet p?íspivku : 165
Age : 36
Localisation : Middle of nowhere
Registration date : 13. 03. 07

Wallpapers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wallpapers   Wallpapers Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 11:40 am

Tak abychom se někam pohli, vyhlašuji první téma:

Space Wallpaper



Tenhle jsem našel nedávno a ještě jsem vyhrabal v historii link ;-)

http://www.blueradargun.com/Backgrounds/albums/The_World_in_my_Eyes_by_Burning_Liquid.jpg
Návrat nahoru Goto down
Sally
Freedom writer
Sally


Poeet p?íspivku : 158
Age : 35
Localisation : In my mind
Registration date : 22. 03. 07

Wallpapers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wallpapers   Wallpapers Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 6:59 pm

No to mi připomnělo že mám vlastně pár wallpaperů na svých stránkách. No a s vesmírem si mi automaticky spojuje tato tapeta:
Wallpapers 04
Návrat nahoru Goto down
http://www.sally-tadeas.wz.cz/
Mara
Freedom writer
Mara


Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 03. 04. 07

Wallpapers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wallpapers   Wallpapers Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 8:14 pm

Taky mam co nabidnout, i kdyz mam vetsinu asi hodne znamych, urcite se najde i neco zajimaveho, jen co prijedu domu tak to setridim a mrsknu do nejakeho systemu a soupnu sem! cyclops
Návrat nahoru Goto down
Denebola
Freedom writer
Denebola


Poeet p?íspivku : 30
Age : 33
Localisation : Galaxie
Registration date : 23. 03. 07

Wallpapers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wallpapers   Wallpapers Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 2:48 pm

Návrat nahoru Goto down
Mara
Freedom writer
Mara


Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 03. 04. 07

Wallpapers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wallpapers   Wallpapers Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 9:41 pm

Jiriku hod mi sem pak prosim ty tvoje wallpapery co jsem u tebe obdivovala, svicka, sirka a tak...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Wallpapers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wallpapers   Wallpapers Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Wallpapers
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
CassyFU & Fellaz :: All Stuff :: Photoz-
Přejdi na: